HAKKIMIZDA

TEM METAL Türkiye’de alüminyum külçe imalatında sektörün önde gelen en büyük ve en dinamik üreticisidir. 1999 yılında metal ticareti yaparak sektörde kendine yer edinen TEM METAL, profesyonel alanda oluşan talebe karşı inşaat, beyaz eşya, aydınlatma ve otomotiv sektöründe alüminyum kullanımının arttığını görmüştür.

Alüminyum alaşımlı külçe üretimine ilk olarak 2000 yılında İstanbul Organize Sanayi Bölgesi’nde başlayan TEM METAL, otomotiv firmalarının oluşan yoğun ürün taleplerine karşılık ideal ve kaliteli üretimini analiz laboratuvarı ile normlara uygun olarak müşterilerine sunmuştur. Gelişen sektör ile birlikte kurumsallaşan firmamız her geçen gün inovasyona önem vererek müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

2008 yılında müşterilerimizin taleplerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla Dilovası/Kocaeli’nde bulunan modern filtre donanımlı tamamen çevre dostu modern alüminyum teknolojisine sahip firmamıza taşındık. Üretiminin tamamını Kocaeli’ndeki fabrikada gerçekleştiren TEM METAL’in merkez ofisi ise opçular/İstanbul’da yer almaktadır. Ürünlerini DIN EN ISO 9001:2008 sertifikası ile tescilleyen TEM METAL, uluslararası üretim kalitesi ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yıllık 20.000 ton kapasite ile üretime devam etmektedir.
MİSYONUMUZ

Müşterilerine değer katarak onlar için en kaliteli malzemeyi üretip, kalite anlayışımızı sürekli iyileştirip bununla birlikte insana ve çevreye duyarlı örnek bir şirket olmaktır.

VİZYONUMUZ

Türkiye’nin en yüksek kapasitesine sahip, müşterilerinin istediği kalitede ürünler üreten sanayi şirketi olmaktır.